Duygusal Detoks

  • Duygusal Detoks
    Duygusal Detoks

İstanbul Scio Ve Duygusal Detoks

Scio Kuantum Biofeedback enerji dengeleme sistemi yani kısaca Scio enerji bedenin kendini dengeleme kapasitesini uyararak duygusal detoks etkisi oluşturmaktadır. Bu frekans dengeleme çalışması duygusal, zihinsel, fiziksel ve ruhsal açıdan dengelenmeye yardımcı olur.

Yaşadığımız travmalar, fiziksel bedenimizde 2 ile 7 yıl içinde fiziksel karşılığını buluyor diyor bilim adamları. Yani yaşayıp da tam olarak anlamlandıramadığımız duygular, iki ya da yedi yıl içerisinde fizik bedenimizde sorunlara sebep olabiliyor. Bu ve buna benzer sorunlara sebep vermemek için duygu içeren frekanslarımızı scio ile dengelemek yani duygusal detoks oluşturmak en kısa yollardan biri gibi görülebilir.

Yaşam boyu pek çok fiziksel veya ruhsal sıkıntı ile karşılaşıyoruz. Bu sıkıntıların neredeyse tamamına yakınının sebebi ise duygularımız. Yakın zamanda kaybettiğimiz Louise Hay’in 1994 yılında yazdığı “Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri” adlı kitabında da hastalıkların duygusal karşılıklarını detaylı olarak işlemiştir. Benim de kaynak olarak kullandığım bu kitap ve pek çok çalışmada duyguların etkisi araştırma konusu olmakta. Scio Kuantum Biofeedback cihazı ile yapılan çalışmalarda duygular üzerine yapılan çalışma protokolleri ciddi bir yer tutuyor. Duygulara yapılan protokoller ile detoks etkisi oluşmakta.

Bize sıklıkla ne yaptığımız soruluyor özel ve iş hayatımızda. Ve vermeye çalıştığımız cevap genellikle aynı: Sizin kendinizi onarmanız için kolaylaştırıcı ve rehber olmak amacındayız….

Duygusal Detoks

Her vücut kendini yenilemek ve ilk çalıştığı hale, en mükemmel hale dönmek üzere programlanmıştır. Biz de yaptığımız dengeleme çalışmaları ile hem Scio, hem de diğer teknikler vasıtasıyla sizin en mükemmel halinize ulaşmanızın önünde engel olan her ne var ise, onları ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. İstanbul Scio – Bütünsel Enerji olarak yapılan çalışmalar sonucunda scio, sizin kendi bedeninizdeki dengenizi bozan koşulları ortadan kaldırmaya çalışır. Scio çalışmaları ile duygusal bir detoks oluşturarak enerji bedenin kendi titreşim frekanslarını düzene koymasına yardımcı olacak çalışmaları gerçekleştirir. Bu frekans dengeleme çalışmaları neticesinde bedenimiz, kendi kendini güçlendirme ve dengelenme sürecine girmiş olur.

You may also like...

Bir cevap yazın