İstanbul Scio – Frekans Dengeleme

İstanbul Scio

Evrende var olan hiç bir şey yok olmaz.” der Einstein.
Ve Tesla’ da der ki: “Var olan her şey frekanstan ibarettir.

İste Scio‘nun ortaya çıkışının hikayesi bu iki cümle ile özetlenebilir. Enerji hareket halindedir. Depolandığı zamanda bile bu hareket durdurulamaz. Bu durdurulamaz hareketin titreşim sıklığına “Frekans” denir.

Frekansların bir çok aralığı mevcuttur. Böbrek taşı kırmak için faydalanılan cihaz da frekans üretir, radyo dalgaları da bir çeşit frekans aralığındadır. Scio atom boyutunda frekans aralığı üretir ve tüm frekansları ölçümlemek, danışanın ihtiyacı olan frekansları gerekli olan bölgelerine göndermek mantığıyla oluşturulmuş bir cihazdır. İlk ortaya çıkışı; uzun uzay yolculuklarında astronotların muhtemel sağlık ve duygusal sorunlarını tespit ve frekans ile dengelemek mantığıdır. NASA ‘da çalışan bir profesör tarafından bulunmuştur. Buluşun ortaya çıkışı TESLA, R. RİFE gibi bilim adamlarının çalışmalarını inceleme sonucu olgunlaşmıştır.

 

İstanbul Scio – Enerji Dengesi

Bu cihaz bir ilacın etken maddesinin frekans değerini de danışana gönderebilir ya da bir faydalı bitkinin frekansını da…

İnsan bedeninde yaşandığı halde anlam değeri bulmayan tüm duygular TRAVMA ‘lara dönüşürler ve travmalar 2-7 yıl arasında vücutta bedensel karşılıklar bulur. Scio çalışma prensibi olarak hem bu bedensel karşılıklara hem de duygu sebeplerine aynı zamanda frekans göndererek çalışarak toplam bir dengelenme arar.

Scio İstanbul, özellikle bizim gibi istanbul ‘da yaşayan insanların gün için maruz kaldığımız çok sayıdaki dengesizliği ortadan kaldırma mantığında yola çıkmıştır.
Biraz daha denge, bizi daha güvende yapar.

İstanbul Scio

Hüseyin Onay – Korhan Vardar

You may also like...

Bir cevap yazın