İstanbul Scio

  • İstanbul Scio
    İstanbul Scio

İstanbul Scio – SCIO Kuantum Biofeedback Nedir?

SCIO Kuantum Biofeedback. İstanbul Scio olarak bildiğimiz Scio kelimesinin bilinen tam açılımı; “Super-Conscious Information Operating system” şeklindedir. Bu açılımın Türkçesi “Süper Bilinçli Bilgi İşletim, atom altı biyolojik geri dönüşüm sistemi” şeklinde karşılık bulmaktadır.

Scio cihazı ve onu kontrol eden ana program aslında iki temel işlevi bir arada yürütmek üzere tasarlanmış ve sürekli geliştirilmektedir. Scio cihazında bahsi geçen iki işlev; ölçümleme yapıp frekanslardaki dengesizlikleri bulmak ve dengelemektir.

İlk çıkış hikayesi; uzun uzay yolculuklarında Astronotların sağlık ve ruhsal konularda dengeye kavuşmalarını sağlamak olmuştur. Tüm tıbbi cihazlar ve uzmanların olmadığı uzay yolculuklarında, oluşması muhtemel sağlık ve ruhsal problemlerin tesbit ve dengelenmesi araştırılırken keşfedilmiştir Scio. Kaşifi olan, eski NASA Baş Mühendisi Dr. Nelson’un 35 yıla varan emeğinin karşılığında bizler Scio’dan faylanıyoruz. Yaklaşık on yıldır Scio İstanbul ‘da hizmetinizde.

İstanbul Scio

İstanbul Scio

Evrende var olan her şeyin bir frekansı vardır. Madde maddeye frekans ile etki eder. Sizin içgüdüsel olarak birilerinden hoşlanmıyor olmanız yada sevmeniz ile bir ilacın etken maddesi sayesinde ağrınızı geçirmesine kadar var olan tüm süreçler bir frekans dengelenmesinden ibarettir. Ve aslında tüm yaşam boyunca aradığımız tek şey de: DENGELENMEKTİR.

Bu konu hakkında farklı bir görüşünüz varsa veya sormak istediğiniz bir şey ya da Scio ‘dan faydalanmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. İstanbul Scio arama anahtarınızda, yardımcı olabiliriz.

Hüseyin Onay – Korhan Vardar

You may also like...

Bir cevap yazın