Scio Nedir?

Scio Nedir? Nasıl Çalışır?

Scio Kuantum Enerji Dengeleme cihazı nasıl çalışır, Scio nedir diye soracak olursak; Bedeni 12000 farklı frekansta, bir anti-virüs programının bilgisayarı taradığı gibi tarar. Enerji bedenin bu frekanslara verdiği cevapları alır, normal değerler ile karşılaştırır ve enerji bedendeki dengesizlikleri belirler. Bu başlangıç kısmında olan çalışma için Kuantum check-up olarak da adlandırabiliriz. 

Kuantum Enerji Dengeleme sisteminde frekanslar, kişinin el bileklerine, ayak bileklerine ve başına elektrotlar bağlanarak iletiliyor. Çalışma yaklaşık iki saat sürüyor. İlk önce cihaz kendini kalibre ediyor. Kişinin normal reaksiyon seviyelerini belirler, ayrıca kişi üzerinde herhangi bir stres enerjisi bulunursa, bu stresin dengelenmesine yardımcı bir çalışma yapılır. Scio nedir dersek; Scio Kuantum Enerji Dengeleme sistemi, enerji bedenin kendini dengeleme kapasitesini uyararak tamamen doğal ve enerjisel yöntemlerle harekete geçirir. Duygusal, zihinsel, fiziksel ve ruhsal açıdan dengelenmeye yardımcı olur.

Scio Cihazı

Scio Kuantum Enerji Dengeleme Cihazıyla;

  • Yaklaşık 400 farklı konu için özel protokoller ile çalışılmakta.
  • Öğrenmeyi kolaylaştırma, sınav gibi bir çok stres kaynağını bulma ve dengeleme,
  • İçsel gücümüzü harekete geçirmeye,
  • Enerji bedenimizin zayıf düşmüş enerjisinin canlanması ve arınmasına,
  • Meridyenlerdeki enerji blokajlarını açmaya ve çakralarımızı dengelemeye,
  • Doğal yaşam enerjimizin (Chi) canlanmasına,
  • Auramızı parazit enerjilerden temizlemeye,
  • Enerjetik düzeyde dengelenmeye,
  • Bedenlerimizdeki tıkanmış enerjileri serbest bırakmaya,
  • Bedenin kendi kendini dengelemesine yardımcı olur.

Özetle, dengeli ve zinde bir yaşam için, bütünsel olarak titreşimsel frekansınızı dengelemek ve yükseltilmesine yardımcı olan ileri teknoloji ürünü Scio Kuantum Enerji Dengeleme cihazı ile mümkün. Scio nedir sorusuna cevap olmalı bunlar. Siz de İstanbul veya yakın civarda iseniz, bu cihaz ile enerji ve stres dengelenme çalışması talebiniz olursa bize ulaşabilirsiniz.

Kuantum Dengeleme – Kuantum Geri Bildirim

Kuantum Enerji Dengeleme, atom altı boyutta canlıların vücut fonksiyonlarını ölçme, analiz ederek geri bildirim alma durumudur.

Yaşadığımız gezegendeki her şey, canlı ve cansız varlıklar, düşünceler enerjiden ibarettir. Enerji hem titreşim gösterir, hem de tınılaşır. Evrende tınlaşan bütün her şeyin bir tınlaşma sayısı var. Kuantum enerji tekniğinin temeli de rezonansa(frekans) yani tınlaşıma dayanır.

Ne kadar hızlı titreşim olursa o kadar algılarımız ve anlayışımız değişir, hislerimizde büyük ölçüde değişim meydana gelir. Örneğin; sağlıklı bir insan 62-68 Hertz civarı titreşim gösterir. Hertz, saniyedeki tınlama sayısı anlamına gelmektedir.

Scio Cihazı Ekran Görüntüsü

Frekansın Gücü

Biyofizikçi Alman doktor Fritz Albert Popp, bütün canlı hücrelerin ışık saçtığı ve ışığın kaynağının DNA olduğuna dair bir araştırma makalesi yayınlamıştı. Makaleye göre DNA birden çok frekans yayınlıyor, bu frekanslar hem kendi organizması, hemde diğer organizmalar arasında foton alışverişi yapıyor. Dr. Raymond Rife ise belli frekansları kullanarak virüs ve bakterilerin yok edilebildiğini bulmuştu. Nikola Tesla insan vücudunun yaydığı frekansları, dış frekanslardan yalıtabildiğimizde hastalıklara karşı büyük bir direnç geliştireceğimizi savunuyordu. İsveçli radyolog Bjorn Nordenstrom, bir tümörün içine elektrot yerleştirip doğru akım verildiğinde tümörün eridiğini test etmişti. Dr. Robert O. Becker ise “The Body Electric” adlı kitabında insan vücudunun elektriksel frekanslarını belgeledi. Araştırmalar her canlının bir frekansa sahip olduğunu ve dahası hepimizin çevremizdeki frekanslardan etkilendiğini gösteriyor. Amerikalı doktor Bruce Tainio insanların ve gıdaların biyofrekanslarını ölçmüştü. Buna göre sağlıklı bir insan vücudunun 62-68 MHz’lik bir frekans aralığı var. Hastalık ve rahatsızlıklar, 58 MHz ve altında kendisini gösteriyor.

Araştırmalarda olumsuz ve olumlu düşüncelerin, vücut frekanslarımız üzerindeki etkileri de incelendi. Olumsuz düşüncelerin insan frekansını 12 MHz kadar düşürdüğü, olumlu düşüncelerin frekansı 10 MHz kadar yükselttiği tespit edildi. Dua da insan frekansını 15 MHz kadar yükseltiyor. Esans yağlar da kişinin frekansını yükseltmede önemli bir rol oynuyor.

Bilimsel olarak ispatlanmıştır ki maddenin yüzde 99.9’u boşluktur, yani kuantum alanıdır. Biz de aslında boşluktan oluşuyoruz. Geri kalan 0,1’lik partikül alanı. Yani biz aslında titreşim enerjisiyiz. Düşünceler sağlığımızı nasıl etkileyebiliyor? Enerjinin titreşimi ilk önce bedenimizin dış bölgelerindedir. Bu nedenle olumsuz düşünceler devam ettikçe en dış katmandaki enerji akış bozukluğu her seferinde bir kat alta geçer.  Sadece duygu ve düşünceler değil, dış faktörler, kimyasallar, katkı maddeleri, teknoloji ve gıdalar da bedenimizin yaydığı titreşimleri bozabiliyor. Her organ, her doku aslında sağlıklı olduğunda belli bir frekansta titreşiyor. Bu titreşimlerin bozulması sonucu hastalıklar oluşuyor. Bu titreşimleri olması gereken standart frekansına getirdiğimizde iyileşme süreci başlıyor.

Kuantum Enerji Dengeleme – DNA

Sonuç

Prof. William Nelson tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiş olan bu sistem kuantum fiziğinin, enerji bilgilerine dayanmaktadır. İçeriğinde doğunun ve batının kadim bilgileri bulunmaktadır.

Scio Kuantum Enerji Dengeleme, tüm dünyada yüzyılın modern stres ve enerji dengeleme yöntemi olması ile dikkat çekmektedir. Bu sistem, insan bedeninin enerjetik titreşimini belirler, duygusal, zihinsel ve ruhsal açıdan dengelenmenize yardımcı olur.

Her şey enerjidir  ve  her şey yalnızca bundan ibarettir. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına uyumlandığınızda, bu gerçekliği yaşamaktan başka bir şey gelmez elinizden. Başka yolu yoktur. Bu bir felsefe değil, bu bir fiziktir.

Albert Einstein