Scio Çalışma Ücreti

İstanbul’da Scio Çalışma Ücreti

İstanbul’da oturuyor ve scio çalışma ücreti ne kadar olduğunu merak ediyor musunuz? Aradığınız cevap burada.  Sayfamızda bu bölümde yapılan kampanyalar, indirim ve duyurular bulunuyor.

Scio Çalışma Ücreti

Scio Terapi 1 Seans Ücreti

Scio Terapi Ücreti

Scio Kuantum Enerji Dengeleme cihazı, bedeni 12000 farklı frekansta tarar. Enerji bedenin bu frekanslara verdiği cevapları alır, normal değerler ile karşılaştırır ve enerji bedendeki dengesizlikleri belirler. Bu başlangıç kısmında olan çalışma için Kuantum check-up olarak da adlandırabiliriz. Bu check-up öncesinde cihaz kendini kalibre ediyor. Kişinin normal reaksiyon seviyelerini belirler, ayrıca kişi üzerinde herhangi bir stres enerjisi bulunursa, bu stresin dengelenmesine yardımcı bir çalışma yapılır. Tüm enerji çalışmalarında olduğu gibi kişinin kendi kendini iyileştirme sürecine katkı sağlanır ve sürecin önündeki engeller ortadan kaldırılır.

Scio Kuantum Enerji Dengeleme sistemi, enerji bedenin kendini dengeleme kapasitesini uyararak tamamen doğal ve enerjisel yöntemlerle harekete geçirir. Kişinin yapılan çalışmalar sonucunda duygusal, zihinsel,  fiziksel ve ruhsal açıdan dengelenmesine yardımcı olur.

Yaşamış olduğumuz her türlü sıkıntının duygusal bir karşılığı vardır.  Çözümleyemediğimiz ya da tam olarak yaşayamadığımız duygular ileride karşımıza bedensel ve ruhsal sıkıntılar olarak çıkarlar. Sistem; sıkıntılara yönelik olarak da çalışılsa kök sebepleri bulup, duygu bedeni de dengelemek felsefesiyle çalışır. Özetle; daha mutlu ve dengeli olmamızın önündeki engellerin ortadan kaldırılması için yardımcı olur.

Dengeli ve zinde bir yaşam için bütünsel olarak arınmak gerekmekte. Titreşimsel frekansınızı dengeleyen ve yükselmesine yardımcı olan, ileri teknoloji ürünü Scio Kuantum Enerji Dengeleme cihazı ile mümkün. İçerisinde doğunun kadim bilgileri ve batının modern yaklaşımları bulunan Scio Kuantum Enerji Dengeleme uygulaması,  yüzyılın modern stres ve enerji dengeleme yöntemi ile fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal açıdan dengelenmeye yardımcı olur.

Scio Çalışma Ücreti hakkında bilgi almak istiyorsanız telefon ile ulaşabilirsiniz.

Siz de İstanbul veya yakın civarda iseniz, scio  ile enerji ve stres dengelenme çalışması hakkında bilgi ve randevu almak için  bize ulaşabilirsiniz.

0532 631 75 84 numaralı telefondan Hüseyin Onay ile görüşebilirsiniz.